§ 1. Informacje ogólne

1. Witryna koszeokazjonalne.pl prowadzi sprzedaż zestawów prezentowych.

2. Zamówienia można składać za pośrednictwem internetu oraz telefonicznie.

3. Wszelkie szczegółowe ustalenia dotyczące wielkości zamówienia powinny odbywać się drogą pisemną – mailowo pod rygorem nieważności.

4. Zamawiający – osoba fizyczna bądź prawna, która wyraziła mailową lub telefoniczną deklarację zakupu zestawów prezentowych i wypełniła warunki niezbędne do wykonania zamówienia wymienione w § 2. 5. Wykonawca – Uni-Trade, operator serwisu koszeokazjonalne.pl

§ 2. Zamówienia

1. Zamówienie odbywa się drogą mailową. W treści wiadomości należy podać następujące dane a. nazwa podmiotu zamawiającego, b. wielkość zamówienia i budżet (liczba zestawów prezentowych, cena pojedynczego zestawu), c. termin realizacji zamówienia, d. adres doręczenia zestawów, e. kontakt do osoby odpowiedzialnej za realizację zamówienia po stronie Zamawiającego.

2. Pracownik naszej firmy po otrzymaniu zapytania ofertowego przesyła klientowi przykładowe propozycje realizacji zamówienia.Oferta zawiera informację dotyczące rodzaju opakowania, wypełnienia zestawu (rodzaj przedmiotu oraz jego ilość), cenę pojedynczego zestawu w relacji do wielkości zamówienia.

3. Po akceptacji przez zamawiającego, pracownik firmy potwierdza przyjęcie zlecenie i potwierdza termin realizacji.

4. Zamawiający opłaca przedpłatę na podstawie faktury pro-forma opiewającą na 60% wartości zamówienia.Zamówienie zaczyna być realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Wykonawcy.

5. W zależności od terminów realizacji Zamawiający może zażyczyć sobie fotografii pojedynczego zestawu z zamówienia przed wysyłką.

§ 3. Terminy realizacji i dostawa

1. Termin realizacji każdego zamówienia jest ustalany z klientem indywidualnie.

2. Minimalny czas realizacji zamówienia to 24 godziny.

3. W zależności od wielkości zamówienia i miejsca dostawy termin realizacji wynosi około 5 dni roboczych.

4. Dostawa realizowana jest na koszt i zlecenie Zamawiającego na podany przez niego adres w umówiony wcześniej sposób.

§ 4. Pozostałe postanowienia

1. Ceny produktów podanych na stronie koszeokazjonalne.pl są cenami netto, mają charakter informacyjny (orientacyjny) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa cywilnego.

2. Wszelką korespondencję mailową dotyczącą zamówień, zapytań ofertowych, reklamacji należy kierować na adres mailowy zamowienia@koszeokazjonalne.pl

3. Witryna koszeokazjonalne.pl nie prowadzi detalicznej ani hurtowej sprzedaży samych alkoholi. Przedstawione produkty alkoholowe sprzedawane są tylko w ramach zestawów prezentowych.

4. Zastrzegamy sobie prawo do błędów na stronie i w związku z tym, informacje na niej zawarte nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń.