WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://www.crn.pl/news/wydarzenia/organizacje-i-stowarzyszenia/2014/09/i-terra-operatorem-vobis.pl przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2014-09-29 22:15:48 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
I-Terra operatorem Vobis.pl — Newsy, Aktualności — Wydarzenia, Organizacje i stowarzyszenia — CRN

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Poniedziałek, 29 września 2014
Narzędzia osobiste
Sekcje

Po zamknięciu salonów sieci

I-Terra operatorem Vobis.pl

E-sklepem Vobisu zarządza szczecińska spółka, należąca do Dariusza Pietraszkiewicza.

E-sklepem nie zarządza już Vobis Digital
E-sklepem nie zarządza już Vobis Digital

I-Terra spółka z o.o. działa od 2 lat. Jej właścicielem i prezesem jest Dariusz Pietraszkiewicz, menedżer od wielu lat związany z Vobisem (do ub.r. był prezesem Vobis Digital, czyli spółki, do której do września br. należał sklep internetowy). Wartość kapitału zakładowego I-Terry wynosi 500 tys. zł. Jest ona obecnie stroną dokonującą transakcji sprzedaży poprzez e-sklep Vobisu. 

Przejęcie Vobis.pl przez I-Terrę zbiegło się z zamknięciem sklepów sieci, należących do Vobis Digital. Nadal część klientów informuje (m.in. na Facebooku, Allegro, Opineo), że nie mogą doczekać się realizacji zamówienia albo zwrotu pieniędzy, a kontaktu z obsługą brak lub jest utrudniony. Na Allegro i Opineo przeważają natomiast pozytywne komentarze.

I-Terra uzyskała ostatnio dotację unijną o wartości 777,4 tys. zł na stworzenie platformy B2B do automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy spółką i jej partnerami. I-Terra informuje, że na tworzonej platformie „będzie świadczyć kompleksową usługę pomocy przedsiębiorstwom w wejściu na rynek polski, uruchomieniu nowej linii produktów oraz pomocy w dystrybucji (usługi łączące zagadnienia logistyki i marketingu).” Środki przyznano spółce w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. Termin realizacji projektu to lipiec 2014 r. - grudzień 2015 r. Całkowity koszt wynosi 1,33 mln zł.

Polecamy:
Oceń:
0

Komentarze do artykułu: 2

parkuparku, 26.09.2014:
A ja się pytam: Gdzie jest prokurator?
:)
Gość IP:5.173.*.*, 26.09.2014:
gdzieś ten pomysł: „będzie świadczyć kompleksową usługę pomocy przedsiębiorstwom w wejściu na rynek polski, uruchomieniu nowej linii produktów oraz pomocy w dystrybucji (usługi łączące zagadnienia logistyki i marketingu).”

już widziałem: www.sliko.pl > o nas
Liczba komentarzy: 2
IV Zlot Motocyklow...
dgutkowska_crn
IV Zlot Motocyklowy ...
Samsung Knox ...
dgutkowska_crn
Samsung Knox ...
WIG20 0.06 WIG-INFO 0.66 WIG-TELKOM 0.70
$ USD 3.30 EUR 4.18 F CHF 3.47