WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-kreml-zainteresowany-wspolpraca-z-januszem-korwin-mikkem/5pf2c przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2014-10-03 10:54:23 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
"Rzeczpospolita": Kreml zainteresowany współpracą z Januszem Korwin-Mikkem - Wiadomości
dzisiaj 08:07

"Rzeczpospolita": Kreml zainteresowany współpracą z Januszem Korwin-Mikkem

Wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego zainteresowały Kreml - podaje "Rzeczpospolita". Z informacji gazety wynika, że lider KNP dostał zaproszenie na prokremlowską konferencję. Namawiać do udziału w niej miał były poseł Samoobrony, Mateusz Piskorski.

Poleć
Udostępnij
48
Skomentuj
Janusz Korwin-Mikke Foto: AFP

W dzisiejszym numerze "Rzeczpospolitej" znajdujemy informacje o zaproszeniu dla Janusza Korwin-Mikkego na konferencję "Rosja, Ukraina, Noworosja: globalne problemy i wyzwania" (szerzej znaną jako "antyfaszystowski Majdan"). Odbyła się ona w Jałcie na Krymie, a najważniejszymi gośćmi byli rebelianci ze wschodniej Ukrainy. Znalazł się na niej również doradca prezydenta Rosji Władimira Putina Sergiej Głazjew.

Temat spotkania był niepokojący. Jak zaznacza "Rzeczpospolita", goście rozmawiali o tym, czy ofensywa terrorystów w Doniecku powinna się rozlać na inne części państwa ukraińskiego.

Jedynym jej polskim uczestnikiem był Mateusz Piskorski. W marcu był szefem delegacji zagranicznych obserwatorów krymskiego "referendum niepodległościowego". Wtedy przed kamerami stwierdzał, że podczas głosowania nie dostrzegł żadnych nieprawidłowości. Były poseł Samoobrony często występuje w rosyjskich mediach państwowych, krytykując politykę Polski i Zachodu wobec Rosji.

To właśnie on miał namawiać Korwin-Mikkego do udziału w spotkaniu. Gdy europoseł odmówił, Piskorski "starał się, by zaproszenie przyjął któryś z jego zastępców" - pisze Paweł Majewski, autor artykułu. Dziennikarz zapytał o to zaproszenie samego zainteresowanego. - Z chęcią bym pojechał, ale nie bardzo miałem czas, a poza tym były tam jakieś niepoważne osoby - skomentował zaproszenie Janusz Korwin-Mikke. Nie powiedział jednak, jakie "niepoważne osoby" miał na myśli.

(bp)

Poleć
Udostępnij
48
Tematy:
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Brak zdjęcia


Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~JKM = Powrót do normalności ! Użytkownik anonimowy
~JKM = Powrót do normalności ! :
Brak zdjęcia ~JKM = Powrót do normalności ! Użytkownik anonimowy
Janusz Korwin-Mikke [ Kongres Nowej Prawicy ]

Do czego będziemy dążyć i co chcemy osiągnąć w przyszłym parlamencie?

1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym.

2. Wzmocnienie i ochrona rodziny. Uznajemy rodzinę, rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny, za podstawę życia społecznego. Nie pozwolimy na ingerencję biurokracji w wychowanie dzieci, przywrócimy rodzicom możliwości decydowania o ich edukacji.

3. Urzędy dla ludzi, nie dla urzędników. Uprościmy procedury i radykalnie ograniczymy biurokrację. Postawimy na niewielki lecz profesjonalny korpus przyjaznych urzędników. Ograniczymy liczbę ministerstw, agencji rządowych, posłów i senatorów. Wprowadzimy rzeczywistą odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje.

4. Uwolnimy energię obywateli. Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.

5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi.

6. Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel. Nie godzimy się na cenzurę sieci, zamykanie stadionów, traktowanie wszystkich jak potencjalnych przestępców. Swobodę krytyki władzy uznajemy za fundamentalne prawo obywateli.

7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe.

8. W polityce zagranicznej będziemy się kierowali rachunkiem korzyści i strat a nie sympatiami i antypatiami. Skończymy z bezmyślnym podporządkowaniem naszego kraju brukselskim biurokratom. Będziemy dążyć do przywrócenia Unii Europejskiej jej pierwotnego sensu jako obszaru wolnego handlu i swobodnego przemieszczania się obywateli, bez instytucjonalnej nadbudowy i biurokratycznych absurdów.

9. Zwiększymy rolę samorządów lokalnych, zapewnimy prawdziwą autonomię wszystkich regionów, upraszczając jednocześnie strukturę samorządową. Nie dopuścimy jednak, by przepisy ustanawiane przez samorządy miały pierwszeństwo przed prawem państwowym. Autonomia nie oznacza suwerenności. Wszelkie próby kwestionowania jedności państwa będą ostro zwalczane.

10. Zadbamy o bezpieczeństwo obywateli. Zracjonalizujemy system kar za przestępstwa - kary będą adekwatne do czynu, będą przede wszystkim uwzględniać interes pokrzywdzonego. Będziemy dążyć do przywrócenia kary śmierci dla morderców. Zadbamy o właściwe finansowanie policji. Służby specjalne, zamiast prześladować kibiców i krytyków władzy, będą służyły walce z terroryzmem i ochronie żywotnych interesów państwa.
dzisiaj 08:16 | ocena: 70%
Liczba głosów:897
70%
29%
| odpowiedzi: 180
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~chwila prawdy o KNP Użytkownik anonimowy
~chwila prawdy o KNP
Brak zdjęcia ~chwila prawdy o KNP Użytkownik anonimowy
do ~chwila prawdy o KNP:
Brak zdjęcia ~chwila prawdy o KNP Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:25 użytkownik ~chwila prawdy o KNP napisał:
Dekalog zasad rządzących światem wg J. Mikkego i jego zwolenników:
1. Pan J. Mikke nigdy się nie myli. Nieomylność ta wynika z faktu, że pan Mikke przeczytał „Wolny wybór” M. Friedmana. Jest zatem oczywistą oczywistością – jak mawia pewien klasyk – że Fri
Absurdy demokracji, przykłady:
-profesor matematyki twierdzi, że 2+2=4, dwóch meneli spod prowincjonalnego monopolowego twierdzi, że 2+2=5, menele przegłosowują profesora stosunkiem głosów 2:1
-na kardiochirurgi zna się mało kto, na fizyce jądrowej mało kto, do rządzenia Państwem nadaje się każdy.
-polityk nie dba o Państwo, dba o popularność.
-celem demokracji nie jest rządzenie lecz dojście do władzy i jej utrzymanie, rządzenie niesie z sobą ryzyko utraty władzy
-demokraci są socjalistami bo socjalizm jest fajnie brzmiąca utopią na którą łapią się bezmózgi.
-w demokracji polityk musi być populistą, inaczej nic nie osiągnie.
-demokracja wyklucza ludzi honoru, oni nie upodlą się aby zdobyć głos
-demokracja wyklucza inteligentnych, motłoch zwany wyborcami ich nie zrozumie.
-demokracja wytwarza patologie zwane "Z Chłopa - Pan", czego efekty widzimy w polskim Parlamencie
-demokracja faworyzuje krzykaczy i pieniaczy, odrzuca tych co mówią cicho ale z sensem.
-i wiele wiele innych.
dzisiaj 08:40 | ocena: 86%
Liczba głosów:529
86%
13%
| odpowiedzi: 60
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~czytac_uwaznie_balwany Użytkownik anonimowy
~czytac_uwaznie_balwany :
Brak zdjęcia ~czytac_uwaznie_balwany Użytkownik anonimowy
Nie wstyd Wam robić z siebie takich idiotów? Umiejętność czytania ze zrozumieniem to sztuka ale czytać w całości jak widzę również. Czytacie jedynie nagłówki ubogie istoty xD ? Tytuł onetowskiej wypociny: Kreml zainteresowany współpracą z JKM - a gdzie w artykule jest info, że JKM jest zainteresowany współpracą z Kremlem? 2 sprawa: jaki Kreml? Kreml to ogólnie "władze rosyjskie" (oryginalnie oczywiście moskiewska twierdza) ale gdzie w w tej wypocinie jest rzetelne info jakoby decydenci z władz rosyjskich zabiegali o współpracę z JKM? Szczerze to myślę, że mają to tak samo w żopie jak JKM natomiast jakiś pachołek powiązany z jakimś ważniejszym politykiem wespół z innym pachołkiem po Samoobronie przypadkowo noszącym to samo nazwisko co skomrpomitowany i szemrany Paweł Piskorski ale jednak inna osoba a) próbuje zaprosić JKM - ten odmawia b) próbuje zaprosić innego członka KNP - nikt nie przyjmuje zaproszenia c) po nieudanej prowokacji (bo to powinno było być jasne i dla zainteresowanych na szczęście było) pozostaje nic innego jak wysmarować tenże artykuł, wyboldować bzdurny tytuł na gł. stronie onetu nijak mający się do zawartości - i tak marny, prostacki zabieg wystarcza na was drogie tumany. Żal, co z tym społeczeństwem się dzieje, żal.
27 minut temu | ocena: 94%
Liczba głosów:34
94%
5%
| odpowiedzi: 5
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~qsad Użytkownik anonimowy
~qsad :
Brak zdjęcia ~qsad Użytkownik anonimowy
Obsmarowują ostatniego, który nie chce z szablą na Moskwę.
A co po prawej stronie?
[„Do Rzeczy” ] Bronisława Wildsteina, „Jestem Polakiem, pomagam Ukrainie”,
- „kto nie pomaga Ukrainie, ten nie jest Polakiem”
- „Powinniśmy to robić niezależnie od politycznych korzyści, gdyż taki jest moralny imperatyw.”
- „Nierozliczenie rzezi wołyńskiej nie powinno być dziś dla Polaków przeszkodą we wspieraniu Ukraińców.”
A więc zgodnie z frontem kijowskiego „euromajdanu” szable w dłoń I huraaa na wschód..
Kto nie chce, to go rząd po ćwiczeniach rezerwy wyśle bez pytania..
dzisiaj 08:19 | ocena: 75%
Liczba głosów:408
75%
24%
| odpowiedzi: 24
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~chwila prawdy o KNP Użytkownik anonimowy
~chwila prawdy o KNP
Brak zdjęcia ~chwila prawdy o KNP Użytkownik anonimowy
do ~JKM = Powrót do normalności !:
Brak zdjęcia ~JKM = Powrót do normalności ! Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:16 użytkownik ~JKM = Powrót do normalności ! napisał:
Janusz Korwin-Mikke [ Kongres Nowej Prawicy ]

Do czego będziemy dążyć i co chcemy osiągnąć w przyszłym parlamencie?

1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skut
Dekalog zasad rządzących światem wg J. Mikkego i jego zwolenników:
1. Pan J. Mikke nigdy się nie myli. Nieomylność ta wynika z faktu, że pan Mikke przeczytał „Wolny wybór” M. Friedmana. Jest zatem oczywistą oczywistością – jak mawia pewien klasyk – że Friedman udzielił poparcia systemowi pana Mikke, co zwolennicy pana Mikke stale podkreślają na różnych internetowych forach. Gdybyś miał(a) jakieś wątpliwości co do dalszych punktów – patrz punkt 1.

2. Prawdziwie mądry człowiek jest cyborgiem sterowanym kalkulatorem, ciągle analizuje co mu się opłaci, a co nie i według tego podejmuje wszystkie swoje decyzje. Jest więc kimś na wzór Ebenezera Scrooge z „Opowieści wigilijnej” Dickensa (przed jego cudownym przemienieniem oczywiście).

3. Olbrzymia większość ludzi rodzi się głupcami lub złodziejami. Motto życiowe tych ostatnich zasadza się tym, żeby jak najsprytniej okraść głupców i tych nielicznych mądrych i sprawiedliwych. Złodzieje inaczej zwani są „socjalistami”. Jedynie system pana Mikke ma moc wychowawczą sprawiającą, że ludzie stają się moralni i przestają kraść.

4. Państwo jest złodziejem największym i instytucjonalnym. Notorycznie kradnie panu Mikke i jego zwolennikom „ich pieniądze”. Mało tego, poprzez bezczelne nakładanie podatków robi socjalistów (tzn. złodziei) również z przedsiębiorców, którzy broniąc się przed fiskusem dokonują różnych przekrętów, by ich nie płacić. Poziom moralności przedsiębiorców zależy zatem od wysokości podatków (patrz również p. 2).

5. Istnienie państwa można by zatem uzasadnić, pod warunkiem że jego głównym zadaniem byłoby robienie dobrze mądrym i sprawiedliwym, a więc przedsiębiorczym (czytaj: bezwzględnym) i bogatym. Robienie dobrze polega na ciągłym obniżaniu podatków i niemieszanie się do spraw przedsiębiorców. Wtedy sprawiedliwość tych mądrych i sprawiedliwych wzrosłaby nawet do tego stopnia, że zaczęliby oni uczciwie płacić pracownikom za rzeczywiście przepracowany czas, a nawet przestaliby ustawiać przetargi (patrz również p. 2 i 3).

6. Życie opiera się na prostym, zawsze prawdziwym prawie popytu i podaży, które powinno sterować absolutnie każdym jego aspektem, bo inaczej staje się ono socjalistyczne i nic nie warte.

7. Istnieje światowy spisek „socjalistów”, który uparcie psuje świat prostych zasad pana Mikke. Koniunktura w różnych częściach i krajach świata zależy od tego, na ile socjalistom uda się zepsuć system pana Mikke w danym kraju. Oczywiście tam gdzie się im to nie udaje panuje nieprawdopodobny wprost dobrobyt, przy czym ani obywatele, ani rządy państw dobrobytu nie mają zielonego pojęcia, że to dzięki rewelacyjnemu systemowi pana Mikke tak dobrze sobie żyją.

8.Siedliskiem socjalistów jest Skandynawia, doprowadzona przez nich do strasznego stanu gospodarczego. Niepowodzenia te wynikają z tego, że tamtejsze społeczeństwo nie dojrzało do światłych wizji pana Mikke, ulega wizjom złodziei-socjalistów, a także z działań wrednych mediów niechętnych panu Mikke i jego systemowi. Według wyliczeń pana Mikke przykładowo w takiej Danii powinien zacząć się niedługo głód. Zatem państwa skandynawskie albo wprowadzą system pana Mikke, albo znikną z mapy Europy.

9. Bieda zawsze jest rezultatem lenistwa lub niezaradności, osoby biedne same sobie są winne i społeczeństwo w ogóle nie powinno się nimi zajmować, ponieważ jest to jaskrawy przejaw złodziejstwa. Zajmie się nimi wolny rynek, Kościół i przytułki zorganizowane przez mądrych i sprawiedliwych. Bieda na starość wynika głównie z niezaradności i lenistwa polegających na niespłodzeniu odpowiedniej ilości dzieci albo ich spłodzeniu, ale nieodpowiednim wychowaniu. Tu istnieje mała rysa w systemie pana Mikke, ponieważ – jak wieść niesie – wychowywana według jego zasad córka popadła w narkomanię i pewnie raczej trudno będzie jej wspierać pana Mikke na starość.

10. Mimo tej małej wpadki pan Mikke jest pewien, że jego społeczny i gospodarczy system natychmiast spowoduje ekonomiczny dostatek i ogólną szczęśliwość w każdym kraju, który zdecyduje się go wprowadzić (również dla tych dotychczas leniwych i niezaradnych i narkomanów).

Itd. Itd. Na szczęście taki świat istnieje tylko w chorej wyobraźni pana Mikke i jego zwolenników, bo gdyby istniał naprawdę nie moglibyśmy już chyba nazywać się ludźmi.
dzisiaj 08:25 | ocena: 66%
Liczba głosów:164
33%
66%
| odpowiedzi: 73
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~felek Użytkownik anonimowy
~felek
Brak zdjęcia ~felek Użytkownik anonimowy
do ~Erwin :
Brak zdjęcia ~Erwin Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:26 użytkownik ~Erwin napisał:
KREMLOWSKE AGENTURY CAŁKOWICIE ZAJMUJĄ POLSKIE FORA INTERNETOWE.
A ludzie dalej zaczytują się w forach internetowych… jakby to „PRWADY OBJAWIONE” o wydarzeniach na świecie… i zupełnie nie przeszkadza im że 80% komentarzy jest produkowanych przez profesjon
Nie zgodzę się z tobą. Tak na zdrowy rozum powinna być przedstawiana wersja jakiegoś zdarzenie zarówno ze strony Kijowskiej jak i Donieckiej, ze strony USA jak i Rosji. Człowiek po to ma rozum aby wybrał to co uważa za właściwe,
Dam taki przykład. Wczoraj pokazały się informacje o zbombardowaniu Doniecka. Oczywiście Kijów powiedział, że to separatyści się ostrzelali i tak to zostało powtórzone w naszych mediach. Z kolei separatyści i oczywiście media rosyjskie winą za tą obarczyli Ukraińców. Komunikat OBWE podał, że doszło do ostrzału i tyle.
Teraz wypada się zastanowić czy możliwe, że separatyści sami się ostrzelali czy jednak Ukraińcy to zrobili.
Ja myślę, że Ukraińcy ty pewnie, że separatyści.Obaj 100% pewności nie mamy, Decydują o tym jakieś ogólne sympatie.
Ja mam wrażenie, że takie wpisy jak twój dążą do tego aby informacje docierające ze strony Rosyjskiej były od razu z założenia uważane za niewiarygodne. Co więcej aby każda krytyka Kijowa nie była postrzegana jako samodzielna analiza lecz jako sterowana z zewnątrz inicjatywa strony rosyjskiej.

dzisiaj 08:48 | ocena: 90%
Liczba głosów:11
90%
9%
| odpowiedzi: 1
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~n33 Użytkownik anonimowy
~n33
Brak zdjęcia ~n33 Użytkownik anonimowy
do ~Karol:
Brak zdjęcia ~Karol Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:34 użytkownik ~Karol napisał:
Coś nadzwyczajnego !! Polityk III Pomrocznej , wasalczej RP miałby wziąć odział w konferencji ( obojętnie na jaki temat ) w Rosji ?!! To nie do uwierzenia !! Polski polityk może pielgrzymować , całować po sprośnych tłustych łapach kleszych zboczeńców , ro
Drodzy moi, jest pełno absurdalnych oskarżeń wobec pana Korwin – Mikkego. Postaram się wyjaśnić kilka z nich:
- Czy prywatna służba zdrowia jest lepsza?? zdecydowanie tak!! Na przykładzie wytłumaczę - na moim osiedlu reklamuje się prywatna klinika. Koszty zapisania się do niej: 39zł miesięczny abonament za podstawową opiekę dla rodziny. W tym są proste diagnozy typu przeziębienie itd. Za 79zł mogę wykupić bogatszy pakiet, włącznie z możliwością robienia okresowych badań na cukier, cholesterol i wiele innych. Natomiast za 139zł mam full pakiet włącznie z przyjazdem ich prywatnej karetki. Wszystkie ceny podane dla dwóch dorosłych i jednego dziecka – w przypadku drugiego dziecka są jakieś niewielkie dopłaty rzędu 10-15zł miesięcznie.
Jak wygląda natomiast publiczna służba zdrowia? 270Zł miesięcznej składki zdrowotnej, plus drugie tyle ściągane do NFZ-u z innych podatków, akcyz itd. Co w zamian?? kolejka dwuletnia.
Teraz się odezwą Ci, którzy boją się operacji wartch 200tys. Zatem po pierwsze: jeśli służba zdrowia będzie prywatna to będzie konkurencja i taka operacja nie będzie kosztować 200tys, tylko 50tys. Nadal zbyt dużo? Owszem, sporo, ale od tego są ubezpieczalnie – OC na samochód z silnikiem 2.0L (czyli wartość około 100tys) to koszt 500zł rocznie, czyli ciut ponad 40zł miesięcznie. Wykupujesz zatem takie samo OC ale na życie i śpisz spokojnie na wypadek leczenia raka. Czyli wniosek: będzie taniej i lepiej i to nie podlega wątpliwości. A dlaczego tak? Ano dlatego, że w klinice o której mówię jest 13 lekarzy, 3 pielęgniarki i tylko dwie recepcjonistki. W publicznej służbie zdrowia jest odwrotie – 13 recepcjonistek (może nie w przychodni samej w sobie, ale jak policzymy wszystkie biura, ministerstwa, regionalne oddziały służby zdrowia, to proporcje mniej więcej właśnie takie wyjdą), 3 lekarzy i dwie pielęgniarki.
- Czy prywatne szkoly są lepsze? A fajnie Ci drogi obywatelu, gdy teraz płacisz gigantyczne podatki tylko dlatego, by hamburgera w McD. podała Ci osoba z wyższym wykształceniem? Państwo powinno kształcić tylko i wyłaćznie zawody przydatne dla narodu i tylko w odpowiednich ilościach, czyli określona liczba lekarzy, informatyków, projektantów, nauczycieli itd. Dzisiaj mamy 700tys pedagogów i 4 mln uczniów... policzcie sobie ile uczniów przypada na jednego nauczyciela. A że ktoś chce zostać lekarzem ponad limit potrzebny państwu? W porządku, nikt mu nie broni, ale ma płacić jeśli nie miał odpowiedniej średniej na maturalnym świadectwie i nie załapał się na tą darmową część studiów. Dlaczego tak?? ano dlatego, ze państwo teraz kształci miliony filozofów, politolpgów, filologów rumuńskich i innch psychologów. Ci ludzie czy tego chcą czy nie I TAK SKOŃCZĄ W MCD NA PODAWANIU HAMBURGERÓW!! i teraz Ciebie pytam drogi podatniku: wolisz płacić 3zł akcyzy w każdym litrze paliwa, ale w zamian mieć hamburgera podanego przez pana magistra, czy wolisz płacić ostateczną kwotę za litr paliwa 2,5zł, ale w zamian za to być obsłużonym w supermarkecie czy fast foodzie przez osobę po zawodówce ?
- Obowiązek emerytalny, obowiązek płacenia na ZUS. Zaprawdę powiadam Wam – gdyby ZUS był korzystny, to nie trzeba by było przymusu... obywatele sami by płacili. Ja się prywatnie ubezpieczam w prywatnym funduszu emerytalnym, płacę 400zł miesięcznie i mam wyliczone, że po 45 latach odkładania (odkładam od wieku 21 lat, teraz mam 29) powinienem mieć na koncie emerytalnym od 1mln, do 1,5 mln złotych (zależne od tego, w jakim stanie będzie gospodarka i giełdy przez ten czas). Jak się ma zatem moje 400zł miesiecznie, z których będę miał najmniej 1mln, do zusowsko bandyzkiego 1000zł/mies, z którego później dostanę 700zł emerytury?
Emerytury obecne należy wypłaciuć i to nie podlega dyskusji – nikt w partii KNP nie chce zabierania praw emerytom, bo umowa raz podpisana jest rzeczą świętą, ale należy zlikwidować przymys po prostu. Należy go zlikwidować, należy zlikwidować podatek dochodowy a bezrobocie zniknie w ciągu kilku miesięcy. Wyjdźcie dzisiaj do centrum jakiegoś duzego miasta – spotkacie pełno róznych grajków ulicznych, pełno sprzedawców jakichś zabawek itd. Wiecie o tym,że oni przestępstwo popełniają?? nie płacą 1000zł zusu, nie płacą podatku dochodowego, nie mają księgowości.
Jakie są koszty pracy w Polsce? Ja kosztuję mojego pracodawcę 7000zł, a na konto dostaję niecałe 4000zł. Oprócz tego za te 4000zł kupię sporo paliwa gdzie jest VAT i akcyza, kupię jedzenia za 1000zł gdzie jest VAT, kupię wiele innych rzeczy, gdzie również jest VAT, później sprzedawca tych rzeczy zapłaci podatek dochodowy, poźniej producent zapłaci podatek dochodowy, później producent części do tych rzeczy zapłaci podatek dochodowy, później dostawca-kurier zapłaci VAT i podatek dchodowy od usługi transportu, , później najemcy lokali w czynszu od producentów i sprzedawcy zapłacą VAT i podatek dochodowy, a na końcu wszyscy oni zapłacą później jeszcze podatki gigantyczne za swoich pracowników (czyli ta wspomiana w moim przypadku różnica między 7000 a 4000). JAK TERAZ MYŚLICIE DROGIE LEWACZKI – TO PRACOAWCA MÓJ MNIE DYMA, CZY PAŃSTWO???!!!! Jest wyliczone, że Państwo zabiera 83% wszystkich pieniędzy!!!!
Mam zatem radę dobrą do wszystkich przeciwników KNP – nie wybraliście jeszcze ani raz dobrze. Najpierw był AWS, który dostał 43%, by po 4 latach dostać 4% i zostawić kraj w największej katastrofie w historii. Później było SLD, które równeiż wygrało, a po czterech latach upadło na kolana. Później był PIS, na którego narzekacie. Teraz jest PO,które jest największą bandą złodziei jaką widziałem.
Jak widzicie – nie wybraliście ani raz dobrze, Wasze wszelkie poglądy zawsze można było rozbić o kant wiecie czego, zatem miejcie świadomość w tych Waszych paszczach, że tym razem również możecie się mylić szydząc z p. JKM. Miejcie tą świadomość i proponuję stulić grzecznie pyski i słuchać się grzecznie na dwóch łapkach wyborców KNP, RN i wielu innych partii, które u włądzy jeszcze nie były. Dobrze radze, bo później znowu podczas marszu niepodległości będziecie jątrzyć o faszystach i innych, a godzinę później się spakujecie i wyjedziecie do GB na zmywak, bo tu Wam źle.

dzisiaj 09:36 | ocena: 87%
Liczba głosów:24
87%
12%
| odpowiedzi: 1
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Karol Użytkownik anonimowy
~Karol :
Brak zdjęcia ~Karol Użytkownik anonimowy
Coś nadzwyczajnego !! Polityk III Pomrocznej , wasalczej RP miałby wziąć odział w konferencji ( obojętnie na jaki temat ) w Rosji ?!! To nie do uwierzenia !! Polski polityk może pielgrzymować , całować po sprośnych tłustych łapach kleszych zboczeńców , robić USS-manom "Łaskie", wysyłać nasze wasalskie oddziały janczarów w ramach lenna na wojny wywołane przez syjonistów , to i owszem. Ale dyskutować i konferować z Moskalami to nie !!! Przecież jesteśmy wdzięczni nazistom banderowskim z ludobójstwo na Wołyniu , za pokaz pięknej rzezi i patroszenia Polaków !! Musimy im się teraz odwdzięczyć wysyłając za darmo gaz , broń i inna pomoc , opluwać Rosjan i wspierać banderowskich ludobójców politycznie !! Przecież to nasz obowiązek sojuszniczy !!!!!!!
dzisiaj 08:34 | ocena: 75%
Liczba głosów:308
75%
24%
| odpowiedzi: 14
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~sam zacznij myśleć Użytkownik anonimowy
~sam zacznij myśleć
Brak zdjęcia ~sam zacznij myśleć Użytkownik anonimowy
do ~myślcie myslcie:
Brak zdjęcia ~myślcie myslcie Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:48 użytkownik ~myślcie myslcie napisał:
myślcie ludzie, myślcie i nie oceniajcie po tym co polityk mówi tylko co robi, np. Korwnin ledzie do Moskwy lizać nogi Putlera i włazić mu w ....., jednocześnie robi wszystko aby Polskę wywalili z UE, po analizie tych zachowań można śmiało mówić, że Korw
Po 1 Korwin jak na razie to się nawet na te, jak to określiła prasa, pro rosyjską, konferencję, nie wybrał. A ty go już widzisz w Moskwie?
Po 2 Korwin jest ogólnie zwolennikiem lizania tyłków każdemu komu się akurat w danym momencie opłaca. Dziś potrzeba żeby nasze produkty brała Rosja bo masa firm jest zagrożona bankructwem, a być może jutro trzeba będzie lizać tyłek Niemcom by nadal brali nasze meble. Taka jest ogólna linia Korwina. Nie trzymać się jednej słusznej linii chociażbyśmy mieli kamienie jeść, a tak manewrować by zawsze zyskać. Czy się zgadasz z tym czy nie to już twój problem, ale przestań pisać głupoty że Korwin jest za Ruskami. On jest za każdym z kim w danym momencie można zyskać i przy okazji nie jest przeciw temu z kim jutro może będzie można coś zyskać.
dzisiaj 09:08 | ocena: 76%
Liczba głosów:120
76%
23%
| odpowiedzi: 12
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~rs Użytkownik anonimowy
~rs
Brak zdjęcia ~rs Użytkownik anonimowy
do ~ancymon:
Brak zdjęcia ~ancymon Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:35 użytkownik ~ancymon napisał:
Nie można tego lepiej ująć: cała prawda o prymitywizmie i redukcjonizmie tzw. "korwinizmu", który jest atrakcyjny wyłącznie dla pozbawionych kontaktu z realnym życiem dzieciaków
Ciekawe, płacenie podatków w wysokości ok. 80 % dochodów - jest twoim zdaniem logiczne ?, utrzymywanie KRUS ( w którym ubezpieczają się lekarze z Krakowa ) to przejaw inteligencji, zakaz ścinania drzewa na swojej działce to objaw kontaktu z rzeczywistością. Czekanie 10 lat na operację - poprawia zdrowie pacjenta - Socjalizm prowadzi do właśnie TAKICH idiotyzmów - założenia tego systemu są piękne - ale jest on NIEREALNY i zawsze prowadzi do wypaczeń ( piękne słowo - inaczej - złodziejstwa, korupcji itp. ). Oderwanie od rzeczywistości wykazuje w tej chwili PO, PiS, SLD, PSL - obiecują gruszki na wierzbie - tylko nie pokazują skąd na to wezmą kasę - dodrukują ?. Państwo tak na prawdę nie daje ci NIC - za wszystko musisz zapłacić - to jest rzeczywistość.
53 minuty temu | ocena: 83%
Liczba głosów:6
83%
16%
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Z ostatniej chwili