WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://www.swiatseriali.pl/seriale/dwoch-i-pol-334/news-dwoch-i-pol-charlie-sheen-chce-odzyskac-role,nId,1504949 przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2014-09-26 09:27:48 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
"Dwóch i pół" : Charlie Sheen chce odzyskać rolę - Dwóch i pół (Two and a Half Men) - ŚwiatSeriali.pl

Reklama

Reklama

Newsy

"Dwóch i pół" : Charlie Sheen chce odzyskać rolę

Dzisiaj, 26 września (05:00)
Więcej na temat: Dwóch i pół, Sheen Charlie

Mimo że minęło już kilka lat od chwili, kiedy Charlie Sheen został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół" zdaje się, że wciąż nie pogodził się z przymusową rozłąką. Teraz ma nadzieję na powrót do kultowego sitcomu telewizji CBS, który wraz z początkiem jesieni wróci na ekrany z ostatnim, dwunastym sezonem.

Zdjęcie

Charlie Sheen /Brad White /Getty Images
Charlie Sheen
/Brad White /Getty Images


 

Reklama

W wywiadzie dla magazynu TV Guide Sheen przyznał, że popełnił błąd i liczy na to, że produkcja nie odtrąci wyciągniętej przez niego ręki.

- Staramy się jak najsensowniej rozwiązać tę sytuację. Jeśli rozegrają to tak, że to ja do nich przyszedłem, a oni zgodzili się włączyć mnie do któregoś z finalnych odcinków - jestem osiągalny. Jeśli nie, to ich sprawa - powiedział gwiazdor.

Wbrew temu, co mówi Sheen, TV Guide dowiedział się, że producenci nie rozmawiali jeszcze z aktorem w sprawie jego ewentualnego powrotu do serialu.

Były gwiazdor "Dwóch i pół" opuścił show w 2011 roku po tym, jak publicznie skrytykował Chucka Lorre oraz kilku producentów wykonawczych. Szefowie stacji CBS przyznali, że nie chcą pracować z kimś kto nie potrafi nad sobą zapanować i nadużywa alkoholu.

Sheen próbował pogodzić się z Lorrem w ubiegłym roku, za pośrednictwem Twittera. Zapowiedział też, że "osobiste" pojednanie jeszcze przed nim.

Bohater Sheena, Charlie Harper, został uśmiercony zaraz po tym, jak aktor otrzymał wymówienie, a zastąpił go Ashton Kutcher. Gwiazdor nie mógł jednak narzekać na serialową posuchę. Zaraz po zakończeniu współpracy z telewizją CBS, dostał angaż w serialu stacji FX, "Jeden gniewny Charlie" i zrealizował już 87 ze 100 przewidzianych odcinków.

Zdjęcie

Charlie Sheen /Theo Wargo /Getty Images
Charlie Sheen
/Theo Wargo /Getty Images

Artykuł pochodzi z kategorii: Dwóch i pół

swiatseriali.pl
  • Oceń tekst

    Brak oceny - oceń pierwszy!

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Dwóch i pół" : Charlie Sheen chce odzyskać rolę

Wasze komentarze (3)

Dodaj komentarz
JaCa

~JaCa -

Szkoda tego serialu po odejściu Charliego nie było już co oglądać

bigi

~bigi -

Ja też. Z Kutcherem czy jak to się pisze to dno i tona mułu.

kamyk

~kamyk -

Przestalem ogladac jak odszedl.