Alien: Isolation - porównanie grafiki na Xbox One i PlayStation 4

Dzisiaj, 9 października (05:39)

Alien: Isolation jest już dostępne na rynku, a co za tym idzie, w internecie pojawiły się pierwsze testy porównawcze skupiające się na wersjach dla konsol Xbox One i PlayStation 4. Która platforma wychodzi z pojedynku obronną ręką?

Zdjęcie

Alien: Isolation /materiały prasowe

Jednoznacznego zwycięzcę wskazać raczej trudno. Alien: Isolation na PS4 i XO wygląda niemal identycznie, co zresztą potwierdza poniższy filmik prezentujący grafikę w zwolnionym tempie (aby można było dopatrzeć się wszystkich szczegółów).

Znany i lubiany serwis Digital Foundry przygotował również porównanie płynności na obydwu konsolach. W tym przypadku lepiej wypada PlayStation 4, utrzymując płynne 30 klatek na sekundę.

Xbox One w momentach, gdy coś na ekranie się dzieje, ma problemy z utrzymaniem stałej płynności, choć spadki są zaledwie kilku klatek. Nie powinno to mieć większego wpływu na rozgrywkę. Poniżej znajdują się wspomniane porównania:

Alien: Isolation - porównanie wersji PS4 i Xbox One

Alien: Isolation - porównanie wersji PS4 i Xbox One

Artykuł pochodzi z kategorii: Newsy

Źródło informacji

instalki.pl
Więcej na temat:Alien: Isolation

Zobacz również

  • Premiera gry o Wrocławiu na targach Hall of Games 2014

    ​Już 14-16 listopada w stolicy Dolnego Śląska odbędą się targi poświęcone światu gier komputerowych, video, a także klasycznych planszówek. więcej