Destiny - ujawniono kolejne rekordowe statystyki

Dzisiaj, 14 października (05:38)

​Destiny okazało się nadzwyczaj solidną produkcją, która w rekordowym czasie stała się najlepiej zarabiającym nowym IP w historii.

Zdjęcie

Destiny /materiały prasowe

Twórcy postanowili pochwalić się kolejnymi interesującymi statystykami, które jasno pokazują, że moda na ten tytuł dopiero się rozkręca. Ile osób dziennie gra w najnowszą produkcję Bungie?

Patrząc po statystykach, graczy nie zniechęca nawet potraktowana po macoszemu fabuła. Liczy się przede wszystkim wspólna zabawa z innymi graczami i pokonywanie niezwykle trudnych rajdów.

Reklama

Według danych z pierwszego miesiąca po premierze, każdego dnia na serwery Destiny wchodziło średnio 3.2 miliony graczy, którzy grali co najmniej 3 godziny. Przeciętny użytkownik uruchamiał najnowszy produkt Bungie 1.8 raza dziennie, a więc w ciągu miesiąca logował się średnio 21 razy.

Ujawniono również statystyki dotyczące próby pokonania Vault of Glass. Na normalnym poziomie trudności oraz mając 26 poziom doświadczenia, aż 1 970 807 graczy próbowało zaliczyć ten rajd. Na tych samych statystykach ukończyło go 472 082 graczy. Z kolei 202 729 osób spróbowało swoich sił ponownie po osiągnięciu 30 poziomu doświadczenia, zaś 36 181 użytkowników ukończyło ten tryb na wysokim poziomie trudności.

Powyższe statystyki pokazują jednocześnie, że gra nie tylko cieszy się sporą popularnością, ale wysoki odsetek graczy próbuje ją zaliczyć na 100%, co świadczy o dużej grywalności tytułu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Newsy

Źródło informacji

instalki.pl
Więcej na temat:Destiny

Zobacz również

  • Ludzkie cwaniactwo nie zna granic. Jak wyłudza się gry

    Jeśli wydawało wam się, że w kwestii oszustw i wyłudzeń już nic was nie zaskoczy - warto zapoznać się z blogiem Leszka Lisowskiego z polskiego studia Wastelands Interactive odpowiedzialnego za... więcej