WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gras-decyzja-zapadla-rostowski-szefem-doradcow-ewy-kopacz/19j4h przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2014-10-08 10:18:52 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
Graś: Decyzja zapadła. Rostowski szefem doradców Ewy Kopacz - Wiadomości
dzisiaj 08:19

Graś: Decyzja zapadła. Rostowski szefem doradców Ewy Kopacz

Jacek Rostowski zostanie szefem doradców Ewy Kopacz - poinformował na antenie TVN24 Paweł Graś (PO). - Właściwie to już jest fakt - powiedział w "Jeden na jeden".

Poleć
Udostępnij
7
Skomentuj
Jacek Rostowski i Ewa Kopacz Foto: PAP

Graś przyznał w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim, że "rzeczywiście taka decyzja zapadła". Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie Rostowski zostanie oficjalnie szefem doradców premier. - To zależy od szefowej rządu - wyjaśniał gość TVN24.

Dopytywany, czy Michał Kamiński także dołączy do tego zespołu, odpowiedział: "Nic mi na ten temat nie wiadomo. Myślę, że to Jacek Rostowski będzie proponował skład gabinetu, który będzie doradzał pani premier".

O nowej funkcji byłego wicepremiera i ministra finansów u boku Ewy Kopacz mówiło się już od jakiegoś czasu. Medialne doniesienia potwierdził w zeszłym tygodniu poseł PO Ireneusz Raś.

- Powrót Jacka Rostowskiego na pierwszą linię jest zadziwiający, ponieważ oznacza, że wszystkie społeczne obietnice Ewy Kopacz, zawarte w dzisiejszym expose, nie zostaną zrealizowane. Rostowski dał się przecież poznać w akcji jako liberał, który prowadzi politykę całkowicie antyspołeczną - komentował wówczas rzecznik SLD Dariusz Joński w rozmowie z Onetem.

- W tej nominacji nie ma żadnej logiki, bo były minister finansów będzie sprzeciwiał się przecież wydawaniu pieniędzy na cele społeczne. To skończy się dla Polski katastrofą; on jest gotów jedynie wspierać tych wyborców PO nadal wierzących w mit Zielonej Wyspy, która miała uchronić się przed światowym kryzysie gospodarczym - powiedział.

(JM)

Poleć
Udostępnij
7
Tematy:
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych.
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.
Napisz komentarz...

 
Brak zdjęcia


Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~B.P. Użytkownik anonimowy
~B.P. :
Brak zdjęcia ~B.P. Użytkownik anonimowy
Czyli nadal przez swych agentów zachodnia żydowska finansjera będzie rządziła Polską i wyniszczała naród. Teraz rozumiem expose Pani Kopacz. Napisał je Rostowski według instrukcji elit finansowych zachodu aby zamydlić oczy społeczeństwu a tak naprawdę to nadal będzie rząd działał pod dyktando Rostowskiego i Sikorskiego. Jak prawie 40 milionowy naród pozwala na to aby ministrami byli agenci brytyjskiego i amerykańskiego wywiadu i magister ekonomii który został ministrem nie mając nawet polskiego obywatelstwa.
dzisiaj 08:35 | ocena: 90%
Liczba głosów:259
90%
9%
| odpowiedzi: 21
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~basia Użytkownik anonimowy
~basia :
Brak zdjęcia ~basia Użytkownik anonimowy
Pani premier! a już zaczynałam wierzyć, że pod Pani przewodnictwem coś się zmieni!! Czy w Polsce naprawdę nie ma mądrych ludzi????? Myślę, że wiele polskich gospodyń, mających około 2000PLN na miesiąc i 3-osobową rodzinę, więcej wie na temat zagospodarowania tychże "zasobów finansowych" niż pan Rostowski. Osobiście znam takie Panie. Mogę polecić jako doradczynie. Nie ulega wątpliwości, że te Panie niewątpliwie więcej wiedzą o potrzebach zwykłego Polskiego obywatela, Polskiej rodziny, tej z ludu pracującego a nie salonowych bawidamków,
dzisiaj 08:37 | ocena: 92%
Liczba głosów:199
92%
7%
| odpowiedzi: 8
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Patryk Użytkownik anonimowy
~Patryk
Brak zdjęcia ~Patryk Użytkownik anonimowy
do ~B.P.:
Brak zdjęcia ~B.P. Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:35 użytkownik ~B.P. napisał:
Czyli nadal przez swych agentów zachodnia żydowska finansjera będzie rządziła Polską i wyniszczała naród. Teraz rozumiem expose Pani Kopacz. Napisał je Rostowski według instrukcji elit finansowych zachodu aby zamydlić oczy społeczeństwu a tak naprawdę to
Benjamin Franklin (1706 – 1790), jeden z “Ojców Założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, współautor amerykańskiej Deklaracji Niepodległości oraz konstytucji. Dążył do zniesienia niewolnictwa, wynalazł piorunochron, fotel bujany i okulary dwuogniskowe. Jako pierwszy pisał także o potrzebie stosowania czasu letniego.
W Paryżu na popiersiu Franklina widnieje napis: eripuit coelo fulmen, mox sceptra tyrannis (“grom wydarł niebu a berła tyranom”) a na banknocie $100 jego podobizna.

Wiele jego sformułowań i myśli cytuje się do dzisiaj, np.:

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad.
Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!
Nędza łamie ludzkie charaktery – nie sposób sprawić by pusty worek stał prosto.
Kto żyje nadzieją, umrze głodny.
Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.
Wszyscy ludzie rodzą się równi i całe życie walczą przeciwko temu.

Benjamin Franklin pozostawił również po sobie bardzo ważny dokument, wstydliwie skrywany w Benjamin Franklin Institute w Filadelfii, którego treść dla diaspory żydowskiej była istnym trzęsieniem ziemi, zwłaszcza tak obiecującej jak ta amerykańska. Ów dokument to proroctwo męża stanu, jednego z twórców niepodległości USA.

A oto jego treść:

Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.

Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.

Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.

Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r
dzisiaj 09:15 | ocena: 95%
Liczba głosów:21
95%
4%
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
b2 b2 Onet Zobacz profil
b2 :
b2 b2 Onet Zobacz profil
Pani premier i wyborcy PO mówią: "dajmy dajcie mi, dajcie jej czas i szansę",- ale o jakim czasie oni piszą i o jaki czas proszą? bo Polska nie ma już czasu na "rządy" - partii która 8-my rok z rzędu zajmuje się sama sobą, a głównym priorytetem pani premier jest "dobro i spójność PO" - padło wiele obietnic gospodarczych i obyczajowych, ale doradztwo panów Rostowskiego i Kamińskiego przeczą temu, więc mamy przed sobą kolejny stracony rok!?
dzisiaj 08:35 | ocena: 95%
Liczba głosów:169
95%
4%
| odpowiedzi: 3
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~Kassandra Użytkownik anonimowy
~Kassandra :
Brak zdjęcia ~Kassandra Użytkownik anonimowy
to teraz już wiecie dlaczego nie podpisano ustawy ucinającej wywożenie kasiory z Polski, a główny księgowy niejaki Szczurek tak mętnie tłumaczył dzisiaj w PR I że można przyjąć za pewnik, że to on sam korzystając z pomocy tego kolegi Nikodema Dyzmy z Oksfordu nie podpisał i nie dopilnował wydrukowania jej ze względu na oczywisty brak szkodliwości takiej niepotrzebnej nikomu ustawy, a wymyślonej przez durnych posłów
dzisiaj 08:30 | ocena: 95%
Liczba głosów:163
95%
4%
| odpowiedzi: 4
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~ B.P. Użytkownik anonimowy
~ B.P.
Brak zdjęcia ~ B.P. Użytkownik anonimowy
do ~filo:
Brak zdjęcia ~filo Użytkownik anonimowy
dzisiaj 08:41 użytkownik ~filo napisał:
Mam pytanie do Rosjan że piszących na tym forum. Cały czas przestrzegacie nas, że Polska jest w rękach zachodniego kapitału. Straszycie Polaków, że obce banki uzależniły od siebie naszą gospodarkę, a Polacy stali się niewolnikami zachodu. W ostatnich tyg
Jak mój Ojciec gnił w rosyjskich łagrach i odnosił rany pod Monte Cassino, na co mam materialne dowody, to Twój chyba siedział na emigracji i kombinował jak przywrócić przedwojenny porządek panów i chamów na tychże panów tyrających w Polsce. Tacy cwaniacy wykorzystali ciemną masę do rozwalenia i rozkradzenia dorobku powojennych pokoleń. Ty nazywasz mnie agentem rosyjskim? A pomniałeś się przedstawić jako agent zachodu i czarnych kiec watykańskich.
dzisiaj 08:58 | ocena: 89%
Liczba głosów:39
89%
10%
| odpowiedzi: 5
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~SPOKO Użytkownik anonimowy
~SPOKO :
Brak zdjęcia ~SPOKO Użytkownik anonimowy
Następny nawiedzony. K...a doradca co nie umiał zarządzać w Anglii kredytami pobranymi na swe konto. A po paru latach ' pracy " w Polsce posiada miliony. No i oczywiście zbliżył nas swoją "pracą " do powstanie biliona złotych zadłużenia. Nigdy już nie zagłosuje na taki rząd który nie chce rządzić a tylko przedłuża swoja koegzystencję
dzisiaj 08:35 | ocena: 96%
Liczba głosów:128
96%
3%
| odpowiedzi: 1
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~PO Użytkownik anonimowy
~PO :
Brak zdjęcia ~PO Użytkownik anonimowy
PO nie ma wogóle kadry do rządzenia.
Znowu odgrzewaja stare kluchy.
Ten Pan wymyślił Zieloną Wyspę.
Jemu jest dobrze i jego kolegom.
Co on moze doradzać najwyżej może zaprto[ponowaćzmiane koloru wyspy z zielonej np. na pomarańczową.
Ale ten proces doradztwa w temacie zmiany koloru potrwa ok. roku.
PO = PORAŻKA OBYWATELSKA.
dzisiaj 08:43 | ocena: 93%
Liczba głosów:76
93%
6%
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Marek Gutowski Marek Gutowski Facebook Zobacz profil
Marek Gutowski :
Marek Gutowski Marek Gutowski Facebook Zobacz profil
Skomentuje to tak,Obiecac grzecznosc slowa nie dotrzymac rozsadek,,,Po czynach ich poznacie,wiec wiemy iz sie nic nie zmieni,tylko tyle ze Rostowski podejmuje decyzje za ktore nie bedzie bral odpowiedzialnosci a Kopacz bedzie je poslusznie wykonywala,I tak ponownie zrobiono nas Polakow w wala.
dzisiaj 08:45 | ocena: 96%
Liczba głosów:75
96%
4%
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
Brak zdjęcia
Brak zdjęcia ~GRABA-Grabę... Użytkownik anonimowy
~GRABA-Grabę... :
Brak zdjęcia ~GRABA-Grabę... Użytkownik anonimowy
Czyli powrót do starego- gdzieś hrabiego trzeba było ulokować - nie wyszło MSZ - to dobre i to. Partia nie opuści w potrzebie- to jest cecha zarówno PO jak i PIS-u - do czego to zawłaszczanie państwem doprowadzi - do upadku- to pewne- gdy zabraknie posad.
dzisiaj 08:37 | ocena: 93%
Liczba głosów:77
93%
6%
 • Zgłoś naruszenie
 • Podziel się:
 •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Z ostatniej chwili


Blogi publicystyczne

Janusz Piechociński
Janusz Piechociński
Waldemar Rajca
Waldemar Rajca
Janusz Palikot
Janusz Palikot
Zbigniew Kuźmiuk
Zbigniew Kuźmiuk